B43866C1226M
pregled izdelka
Številka dela: B43866C1226M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: B43866C1226M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43866C1226M
Številka dela B43866C1226M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 354715 pcs Podatkovni list B43866C1226M.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija B43866 Ripple Current @ Visoka frekvenca 225mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B43866C1226M000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose