B43866C5476M
EPCOSEPCOS
B43866C5476M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43866C5476M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi: B43866C5476M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43866C5476M
Številka dela B43866C5476M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67434 pcs Podatkovni list B43866C5476M.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B43866 Ripple Current @ Visoka frekvenca 480mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 495-6100
B43866C5476M-ND
B43866C5476M000
delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 47µF