B57164K0470J000
EPCOSEPCOS
B57164K0470J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57164K0470J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 47OHM 3000K DISC
Podatkovni listi: B57164K0470J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57164K0470J000
Številka dela B57164K0470J000 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 47OHM 3000K DISC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 173688 pcs Podatkovni list B57164K0470J000.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 47
Toleranca odpornosti ±5% Moč - maks 450mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Druga imena B57164K 470J
B57164K470J
B57164K470J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže PCB, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Dolžina - vodilna žica 1.42" (36.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis NTC Thermistor 47 Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3000K
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±3%