B57211P0250M351
EPCOSEPCOS
B57211P0250M351 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57211P0250M351
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka ICL 25 OHM 20% 2.5A 13MM
Podatkovni listi: B57211P0250M351.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57211P0250M351
Številka dela B57211P0250M351 Proizvajalec EPCOS
Opis ICL 25 OHM 20% 2.5A 13MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143636 pcs Podatkovni list B57211P0250M351.pdf
Toleranca ±20% Serija P11
R @ Current 487 mOhms R 25 ° C 25 Ohms
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena B57211P 250M 351
B57211P250M351
B57211P250M351-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer 0.51" (13mm) natančen opis Inrush Current Limiter 25 Ohms ±20% 2.5A 0.51" (13mm)
Tok - stabilno stanje Max 2.5A Odobritve -