B57227K0333A001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57227K0333A001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERM NTC 33KOHM 4300K PROBE
Podatkovni listi: B57227K0333A001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57227K0333A001
Številka dela B57227K0333A001 Proizvajalec EPCOS
Opis THERM NTC 33KOHM 4300K PROBE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23099 pcs Podatkovni list B57227K0333A001.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 33k
Toleranca odpornosti ±10% Moč - maks 200mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical Probe Assembly
Druga imena 495-76937
B57227K 333A 1
B57227K0333A001-ND
B57227K333A1
B57227K333A1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Dolžina - vodilna žica -
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 4300K
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±3%