B57237S0600M051
EPCOSEPCOS
B57237S0600M051 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57237S0600M051
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka ICL 60 OHM 20% 2A 15MM
Podatkovni listi: B57237S0600M051.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57237S0600M051
Številka dela B57237S0600M051 Proizvajalec EPCOS
Opis ICL 60 OHM 20% 2A 15MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104924 pcs Podatkovni list B57237S0600M051.pdf
Toleranca ±20% Serija -
R @ Current 660 mOhms R 25 ° C 60 Ohms
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 495-76284-2
B57237S 600M 51
B57237S0600M051-ND
B57237S600M51
B57237S600M51-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer 0.591" (15.00mm) natančen opis Inrush Current Limiter 60 Ohms ±20% 2A 0.591" (15.00mm)
Tok - stabilno stanje Max 2A Odobritve UL