B57238S0150M051
EPCOSEPCOS
B57238S0150M051 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57238S0150M051
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka ICL 15 OHM 20% 4.4A 16MM
Podatkovni listi: B57238S0150M051.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B57238S0150M051
Številka dela B57238S0150M051 Proizvajalec EPCOS
Opis ICL 15 OHM 20% 4.4A 16MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102722 pcs Podatkovni list B57238S0150M051.pdf
Toleranca ±20% Serija -
R 25 ° C 15 Ohms Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena B57238S 150M 51
B57238S150M51
B57238S150M51-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer 0.629" (16mm)
natančen opis Inrush Current Limiter 15 Ohms ±20% 4.4A 0.629" (16mm) Tok - stabilno stanje Max 4.4A