B57321V2681J60
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57321V2681J60
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 680OHM 3940K 0603
Podatkovni listi: B57321V2681J60.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B57321V2681J60
Številka dela B57321V2681J60 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 680OHM 3940K 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5577 pcs Podatkovni list B57321V2681J60.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 680
Toleranca odpornosti ±5% Moč - maks 180mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena B57321V2681J 60
B57321V2681J060
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - vodilna žica - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis NTC Thermistor 680 0603 (1608 Metric) B25 / 85 3980K
B25 / 75 - B25 / 50 3940K
B25 / 100 4000K B0 / 50 -
B Vrednost Toleranca ±3%