B57364S2100A2
EPCOSEPCOS
B57364S2100A2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57364S2100A2
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka ICL 10 OHM 20% 7.5A 21MM
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije B57364S2100A2
Številka dela B57364S2100A2 Proizvajalec EPCOS
Opis ICL 10 OHM 20% 7.5A 21MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5037 pcs Podatkovni list
Toleranca ±20% Serija -
R 25 ° C 10 Ohms Pakiranje Bulk
Druga imena 495-4162
B57364S 2100A 002
B57364S2100A002
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer 0.825" (21mm) natančen opis Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 7.5A 0.825" (21mm)
Tok - stabilno stanje Max 7.5A Odobritve -