B57411V2221K62
EPCOSEPCOS
B57411V2221K62 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57411V2221K62
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 220OHM 3500K 0805
Podatkovni listi: B57411V2221K62.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B57411V2221K62
Številka dela B57411V2221K62 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 220OHM 3500K 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4537 pcs Podatkovni list B57411V2221K62.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 220
Toleranca odpornosti ±10% Moč - maks 210mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena B57411V2221K 62
B57411V2221K062
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - vodilna žica - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis NTC Thermistor 220 0805 (2012 Metric) B25 / 85 3540K
B25 / 75 - B25 / 50 3500K
B25 / 100 3550K B0 / 50 -
B Vrednost Toleranca ±3%