B57550G0103F000
EPCOSEPCOS
B57550G0103F000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57550G0103F000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 10KOHM 3480K BEAD
Podatkovni listi: 1.B57550G0103F000.pdf2.B57550G0103F000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B57550G0103F000
Številka dela B57550G0103F000 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 10KOHM 3480K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5770 pcs Podatkovni list 1.B57550G0103F000.pdf2.B57550G0103F000.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 10k
Toleranca odpornosti ±1% Moč - maks 32mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead, Glass
Druga imena 495-2130
B57550G 103F
B57550G103F
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - vodilna žica 2.80" (71.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis NTC Thermistor 10k Bead, Glass B25 / 85 3480K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3497K B0 / 50 -
B Vrednost Toleranca ±1%