B57550G0502H002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57550G0502H002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD
Podatkovni listi: B57550G0502H002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57550G0502H002
Številka dela B57550G0502H002 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56608 pcs Podatkovni list B57550G0502H002.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 5k
Toleranca odpornosti ±3% Moč - maks 32mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead, Glass
Druga imena B57550G 502H 2
B57550G502H2
B57550G502H2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Dolžina - vodilna žica 2.80" (71.00mm)