B57861S0103A039
EPCOSEPCOS
B57861S0103A039 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57861S0103A039
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 10KOHM 3988K BEAD
Podatkovni listi: B57861S0103A039.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57861S0103A039
Številka dela B57861S0103A039 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 10KOHM 3988K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48793 pcs Podatkovni list B57861S0103A039.pdf
Serija B57861S Odpornost na Ohms @ 25 ° C 10k
Toleranca odpornosti ±1% Moč - maks 60mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
Druga imena 495-6713
B57861S 103A 39
B57861S103A39
B57861S103A39-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Dolžina - vodilna žica 13.54" (344.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis NTC Thermistor 10k Bead
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3988K
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±1%