B57863S0303F040
EPCOSEPCOS
B57863S0303F040 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57863S0303F040
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 30KOHM 3964K BEAD
Podatkovni listi: B57863S0303F040.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57863S0303F040
Številka dela B57863S0303F040 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 30KOHM 3964K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52599 pcs Podatkovni list B57863S0303F040.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 30k
Toleranca odpornosti - Moč - maks 60mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
Druga imena 495-2151
B57863S 303F 40
B57863S303F40
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Dolžina - vodilna žica 1.48" (37.50mm)