B57891M0102K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57891M0102K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 1KOHM 3930K DISC
Podatkovni listi: B57891M0102K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57891M0102K000
Številka dela B57891M0102K000 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 1KOHM 3930K DISC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155537 pcs Podatkovni list B57891M0102K000.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 1k
Toleranca odpornosti ±10% Moč - maks 200mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
Druga imena 495-76835
B57891M 102K
B57891M0102K000-ND
B57891M102K
B57891M102K-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Dolžina - vodilna žica -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis NTC Thermistor 1k Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3930K
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±3%