B58031U5105M002
EPCOSEPCOS
B58031U5105M002 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B58031U5105M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 1UF 500V SMD
Podatkovni listi: 1.B58031U5105M002.pdf2.B58031U5105M002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B58031U5105M002
Številka dela B58031U5105M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 1UF 500V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11542 pcs Podatkovni list 1.B58031U5105M002.pdf2.B58031U5105M002.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.218" L x 0.309" W (7.14mm x 7.85mm) Serija Ceralink™ LP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Strip
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena B58031U5105M2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil J-Lead
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, Low Profile, High Temperature
natančen opis 1µF ±20% 500V Ceramic Capacitor Nonstandard SMD Zmogljivost 1µF