B58620T0520A005
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B58620T0520A005
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka PRESSURE SENSOR AUA 25.00 TH C4
Podatkovni listi: B58620T0520A005.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 933 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 933 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B58620T0520A005
Številka dela B58620T0520A005 Proizvajalec EPCOS
Opis PRESSURE SENSOR AUA 25.00 TH C4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 933 pcs Podatkovni list B58620T0520A005.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Solder Pad
Serija CAU-T Tip tlaka Absolute
Port Style Threaded Velikost vrat Male - M5
Paket / primer Module Vrsta izhoda Analog Current
Izhod 4 mA ~ 20 mA Druga imena B58620T 520A 5
B58620T520A5
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Delovni tlak 362.59 PSI (2500 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 384.35 PSI (2650 kPa)
Lastnosti - natančen opis Pressure Sensor 362.59 PSI (2500 kPa) Absolute Male - M5 4 mA ~ 20 mA Module
Natančnost ±0.5%