B59315P1120A062
EPCOSEPCOS
B59315P1120A062 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B59315P1120A062
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka PTC RESET FUSE 80V 150MA 4032
Podatkovni listi: B59315P1120A062.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B59315P1120A062
Številka dela B59315P1120A062 Proizvajalec EPCOS
Opis PTC RESET FUSE 80V 150MA 4032 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68586 pcs Podatkovni list B59315P1120A062.pdf
Napetost - maks 80V Tip Ceramic
Debelina (maks.) 0.150" (3.80mm) Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.315" W (10.00mm x 8.00mm)
Serija - Odpornost - 25 ° C (Typ) 16 Ohms
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4032 (1080 Metric) Druga imena 495-3877-1
delovna temperatura -40°C ~ 60°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 80V 150mA Ih Surface Mount 4032 (1080 Metric)
Trenutni - potovanje (It) 310mA Tok - maks 1.6A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 150mA Odobritve -