B59421A0125A062
EPCOSEPCOS
B59421A0125A062 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B59421A0125A062
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0402
Podatkovni listi: B59421A0125A062.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B59421A0125A062
Številka dela B59421A0125A062 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 436396 pcs Podatkovni list B59421A0125A062.pdf
Paket naprave za dobavitelja 0402 Serija Automotive, AEC-Q200, B59421
Toleranca odpornosti ±50% Odpornost @ 25 ° C 470 Ohms
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 495-76140-2
B59421A 125A 62
B59421A0125A062-ND
B59421A125A62
B59421A125A62-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis PTC Thermistor 470 Ohms 0402 (1005 Metric)