B59524A0135A020
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B59524A0135A020
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR PTC 22 OHM 20% DISC
Podatkovni listi: B59524A0135A020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B59524A0135A020
Številka dela B59524A0135A020 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR PTC 22 OHM 20% DISC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87272 pcs Podatkovni list B59524A0135A020.pdf
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Toleranca odpornosti ±20% Odpornost @ 25 ° C 22 Ohms
Pakiranje Tray Paket / primer Disc
Druga imena B59524A 135A 20
B59524A135A20
B59524A135A20-ND
delovna temperatura 5°C ~ 80°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis PTC Thermistor 22 Ohms Disc