B59641A0135A062
EPCOSEPCOS
B59641A0135A062 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B59641A0135A062
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
Podatkovni listi: B59641A0135A062.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B59641A0135A062
Številka dela B59641A0135A062 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 368101 pcs Podatkovni list B59641A0135A062.pdf
Paket naprave za dobavitelja 0603 Serija Automotive, AEC-Q200, B59641
Toleranca odpornosti ±50% Odpornost @ 25 ° C 470 Ohms
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 495-4308-2
B59641A 135A 62
B59641A135A62
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis PTC Thermistor 470 Ohms 0603 (1608 Metric)