B59883C0120A051
EPCOSEPCOS
B59883C0120A051 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B59883C0120A051
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL
Podatkovni listi: 1.B59883C0120A051.pdf2.B59883C0120A051.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B59883C0120A051
Številka dela B59883C0120A051 Proizvajalec EPCOS
Opis PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78776 pcs Podatkovni list 1.B59883C0120A051.pdf2.B59883C0120A051.pdf
Napetost - maks 265V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm)
Serija - Odpornost - 25 ° C (Typ) 120 Ohms
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc Druga imena B59883C 120A 51
B59883C120A51
B59883C120A51-ND
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 35mA Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 70mA Tok - maks 400mA
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA Odobritve UR, VDE