| Številka dela | B65517D0100A048 | Proizvajalec | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | FERRITE CORE P 100NH N48 2PCS | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 88590 pcs | Podatkovni list | B65517D0100A048.pdf |
| Premer | - | Toleranca | ±3% |
| Paket naprave za dobavitelja | P 9 x 5 | Serija | B65517 |
| Druga imena | 495-5104 B65517D 100A 48 B65517D0100A48 B65517D100A48 B65517D100A48-ND |
Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material | N48 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 42 Weeks |
| Dolžina | - | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Faktor induktivnosti (Al) | 100nH | Višina | 2.70mm |
| Gap | Gapped | Dokončaj | Uncoated |
| Učinkovita prepustnost (μe) | 100 | Učinkovit magnetni volumen (Ve) mm³ | 125 |
| Učinkovita dolžina (le) mm | 12.5 | Učinkovito območje (Ae) mm² | 10 |
| Premer | 9.30mm | Osnovni tip | P (Pot Core) |