B65611T0630A048
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B65611T0630A048
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FERRITE CORE P 630NH N48 2PCS
Podatkovni listi: B65611T0630A048.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B65611T0630A048
Številka dela B65611T0630A048 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE P 630NH N48 2PCS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16064 pcs Podatkovni list B65611T0630A048.pdf
Premer - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja P 36 x 22 Serija B65611
Druga imena B65611T 630A 48
B65611T630A48
B65611T630A48-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material N48 Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Dolžina - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Faktor induktivnosti (Al) 630nH Višina 11.00mm
Gap Gapped Dokončaj Uncoated
Učinkovita prepustnost (μe) 129 Učinkovit magnetni volumen (Ve) mm³ 10500
Učinkovita dolžina (le) mm 52 Učinkovito območje (Ae) mm² 202
Premer 36.00mm Osnovni tip P (Pot Core)