B65671T0160A033
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B65671T0160A033
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FERRITE CORE P 160NH M33 2PCS
Podatkovni listi: B65671T0160A033.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B65671T0160A033
Številka dela B65671T0160A033 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE P 160NH M33 2PCS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24534 pcs Podatkovni list B65671T0160A033.pdf
Premer - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja P 26 x 16 Serija B65671
Druga imena B65671T 160A 33
B65671T160A33
B65671T160A33-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 76.5 Material M33
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Začetna prepustnost (μi) 750
Faktor induktivnosti (Al) 160nH Višina 8.15mm
Gap Gapped Dokončaj Uncoated
Učinkovita prepustnost (μe) 51 Učinkovit magnetni volumen (Ve) mm³ 3460
Učinkovita dolžina (le) mm 37.2 Učinkovito območje (Ae) mm² 93
Premer 26.00mm Osnovni tip P (Pot Core)