B65684A0234A027
pregled izdelka
Številka dela: B65684A0234A027
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FERRITE CORE
Podatkovni listi: B65684A0234A027.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B65684A0234A027
Številka dela B65684A0234A027 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4803 pcs Podatkovni list B65684A0234A027.pdf
Premer - Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja PM 62 x 49 Serija -
Druga imena B65684A 234A 27
B65684A234A27
B65684A234A27-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 470 Material N27
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Začetna prepustnost (μi) 2000
Višina 24.50mm Gap -
Dokončaj Uncoated Učinkovit magnetni volumen (Ve) mm³ 62000
Učinkovita dolžina (le) mm 109 Učinkovito območje (Ae) mm² 570
Premer 62.00mm Osnovni tip PM