B65803A0016A001
pregled izdelka
Številka dela: B65803A0016A001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FERRITE CORE RM 16NH K1 2PCS
Podatkovni listi: B65803A0016A001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B65803A0016A001
Številka dela B65803A0016A001 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE RM 16NH K1 2PCS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55816 pcs Podatkovni list B65803A0016A001.pdf
Premer 4.60mm Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja RM 4 Serija B65803
Druga imena B65803A 16A 1
B65803A16A1
B65803A16A1-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material K1 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 11.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Začetna prepustnost (μi) 80 Faktor induktivnosti (Al) 16nH
Višina 5.25mm Gap Gapped