B65803N0063A033
EPCOSEPCOS
B65803N0063A033 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B65803N0063A033
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FERRITE CORE RM 63NH M33 2PCS
Podatkovni listi: B65803N0063A033.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B65803N0063A033
Številka dela B65803N0063A033 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE RM 63NH M33 2PCS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85596 pcs Podatkovni list B65803N0063A033.pdf
Premer 4.60mm Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja RM 4 Serija B65803
Druga imena 495-5196
B65803N 63A 33
B65803N63A33
B65803N63A33-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material M33 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 11.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Začetna prepustnost (μi) 750 Faktor induktivnosti (Al) 63nH
Višina 5.25mm Gap Gapped