B65805N0250A048
EPCOSEPCOS
B65805N0250A048 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B65805N0250A048
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FERRITE CORE RM 250NH N48 2PCS
Podatkovni listi: B65805N0250A048.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B65805N0250A048
Številka dela B65805N0250A048 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE RM 250NH N48 2PCS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68274 pcs Podatkovni list B65805N0250A048.pdf
Premer 6.80mm Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja RM 5 Serija B65805
Druga imena 495-5212
B65805N 250A 48
B65805N250A48
B65805N250A48-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material N48 Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Dolžina 14.60mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Faktor induktivnosti (Al) 250nH Višina 5.25mm