B65811J0250A048
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B65811J0250A048
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FERRITE CORE RM 250NH N48 2PCS
Podatkovni listi: B65811J0250A048.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B65811J0250A048
Številka dela B65811J0250A048 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE RM 250NH N48 2PCS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58220 pcs Podatkovni list B65811J0250A048.pdf
Premer 11.00mm Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja RM 8 Serija B65811
Druga imena 495-76950-3
B65811J 250A 48
B65811J0250A048-ND
B65811J250A48
B65811J250A48-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 55 Material N48
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 23.20mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Faktor induktivnosti (Al) 250nH
Višina 8.25mm Gap Gapped