B65839A0250E057
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B65839A0250E057
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FERRITE CORE EP 250NH T57 2PCS
Podatkovni listi: B65839A0250E057.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B65839A0250E057
Številka dela B65839A0250E057 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE EP 250NH T57 2PCS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185174 pcs Podatkovni list B65839A0250E057.pdf
Premer 6.50mm Toleranca ±7%
Paket naprave za dobavitelja EP 7 Serija B65839
Druga imena B65839A 250E 57
B65839A250E57
B65839A250E57-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 8.5 Material T57
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 9.40mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Začetna prepustnost (μi) 4000
Faktor induktivnosti (Al) 250nH Višina 3.75mm