B65843A0315C038
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B65843A0315C038
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FERRITE CORE EP 315NH T38 2PCS
Podatkovni listi: B65843A0315C038.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B65843A0315C038
Številka dela B65843A0315C038 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE EP 315NH T38 2PCS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109618 pcs Podatkovni list B65843A0315C038.pdf
Premer 9.00mm Toleranca ±6%
Paket naprave za dobavitelja EP 13 Serija B65843A
Druga imena B65843A 315C 38
B65843A315C38
B65843A315C38-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 14.9 Material T38
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 12.80mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Začetna prepustnost (μi) 2300
Faktor induktivnosti (Al) 315nH Višina 6.50mm