B65845J0063A087
pregled izdelka
Številka dela: B65845J0063A087
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FERRITE CORE
Podatkovni listi: B65845J0063A087.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B65845J0063A087
Številka dela B65845J0063A087 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67460 pcs Podatkovni list B65845J0063A087.pdf
Premer 11.25mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja EP 17 Serija -
Druga imena B65845J 63A 87
B65845J63A87
B65845J63A87-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 25.5 Material N87
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 18.40mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Začetna prepustnost (μi) 2200
Višina 8.50mm Gap -