B72205S0170K101
EPCOSEPCOS
B72205S0170K101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72205S0170K101
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 27V 100A DISC 5MM
Podatkovni listi: B72205S0170K101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72205S0170K101
Številka dela B72205S0170K101 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 27V 100A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 642026 pcs Podatkovni list B72205S0170K101.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 27V Napetost Varistorja (Min) 24.3V
Napetost Varistorja (Max) 29.7V Serija StandarD
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 5mm
Druga imena 495-3764
B72205S 170K101
B72205S170K101
S05K17
S05K17-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 22V
Največji AC volt 17V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 0.50J
natančen opis 27V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Tok - napetost 100A
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1kHz