B72205S0250K101
EPCOSEPCOS
B72205S0250K101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72205S0250K101
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 39V 100A DISC 5MM
Podatkovni listi: B72205S0250K101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72205S0250K101
Številka dela B72205S0250K101 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 39V 100A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 701692 pcs Podatkovni list B72205S0250K101.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 39V Napetost Varistorja (Min) 35.1V
Napetost Varistorja (Max) 42.9V Serija StandarD
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 5mm
Druga imena 495-3767
B72205S 250K101
B72205S250K101
S05K25
S05K25-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 31V
Največji AC volt 25V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 0.70J
natančen opis 39V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Tok - napetost 100A
Zmogljivost @ Pogostost 65pF @ 1kHz