B72205S0500K211
EPCOSEPCOS
B72205S0500K211 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72205S0500K211
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 82V 400A DISC 5MM
Podatkovni listi: B72205S0500K211.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B72205S0500K211
Številka dela B72205S0500K211 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 82V 400A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 283396 pcs Podatkovni list B72205S0500K211.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 82V Napetost Varistorja (Min) 73.8V
Napetost Varistorja (Max) 90.2V Serija StandarD
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Disc 5mm
Druga imena 495-6556-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 65V
Največji AC volt 50V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 1.8J
natančen opis 82V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Tok - napetost 400A
Zmogljivost @ Pogostost 300pF @ 1kHz