B72207S0600K111
EPCOSEPCOS
B72207S0600K111 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72207S0600K111
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: B72207S0600K111.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B72207S0600K111
Številka dela B72207S0600K111 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 374005 pcs Podatkovni list B72207S0600K111.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 100V Napetost Varistorja (Min) 90V
Napetost Varistorja (Max) 110V Serija StandarD
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Disc 7mm
Druga imena 495-6578-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 85V
Največji AC volt 60V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 4.8J
natančen opis 100V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 480pF @ 1kHz