| Številka dela | B72210S0131K551 | Proizvajalec | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | VARISTOR 205V 2.5KA DISC 10MM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 467909 pcs | Podatkovni list | B72210S0131K551.pdf |
| Napetost Varistorja (Typ) | 205V | Napetost Varistorja (Min) | 184.5V |
| Napetost Varistorja (Max) | 225.5V | Serija | StandarD |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | Disc 10mm |
delovna temperatura | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Število vezij | 1 | Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Največje DC voltaže | 170V |
| Največji AC volt | 130V | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 17 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energija | 19J |
| natančen opis | 205V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm | Tok - napetost | 2.5kA |
| Zmogljivost @ Pogostost | 500pF @ 1kHz |