B72210S0151K501
EPCOSEPCOS
B72210S0151K501 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72210S0151K501
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: B72210S0151K501.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72210S0151K501
Številka dela B72210S0151K501 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 467620 pcs Podatkovni list B72210S0151K501.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 240V Napetost Varistorja (Min) 216V
Napetost Varistorja (Max) 264V Serija StandarD
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 10mm
Druga imena B72210S 151K501
B72210S151K501
B72210S151K501-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 200V
Največji AC volt 150V Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 24J
natančen opis 240V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Tok - napetost 2.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 430pF @ 1kHz