B72210U2511K501
EPCOSEPCOS
B72210U2511K501 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72210U2511K501
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka 10MM, 510V , 125 DEG.C OPERATING
Podatkovni listi: B72210U2511K501.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72210U2511K501
Številka dela B72210U2511K501 Proizvajalec EPCOS
Opis 10MM, 510V , 125 DEG.C OPERATING Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118380 pcs Podatkovni list B72210U2511K501.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 820V Napetost Varistorja (Min) 738V
Napetost Varistorja (Max) 902V Serija AdvanceD SNF
Paket / primer Disc 10mm Druga imena 495-77205
SNF10K510E2S5
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Največje DC voltaže 670V Največji AC volt 510V
Energija 80J natančen opis 820V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 140pF @ 1kHz