B72214P2551K101
EPCOSEPCOS
B72214P2551K101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72214P2551K101
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 910V 6KA DISC 17MM
Podatkovni listi: B72214P2551K101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72214P2551K101
Številka dela B72214P2551K101 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 910V 6KA DISC 17MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128152 pcs Podatkovni list B72214P2551K101.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 910V Napetost Varistorja (Min) 819V
Napetost Varistorja (Max) 1.001kV Serija AdvanceD-MP, S14
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 17mm
Druga imena 495-6606
S14K550E2K1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 745V
Največji AC volt 550V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 220J
natančen opis 910V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 17mm Tok - napetost 6kA