B72214S0350K531
EPCOSEPCOS
B72214S0350K531 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72214S0350K531
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
Podatkovni listi: B72214S0350K531.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72214S0350K531
Številka dela B72214S0350K531 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 306942 pcs Podatkovni list B72214S0350K531.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 56V Napetost Varistorja (Min) 50.4V
Napetost Varistorja (Max) 61.6V Serija StandarD
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
Druga imena B72214S 350K531
B72214S350K531
B72214S350K531-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 45V
Največji AC volt 35V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 10J
natančen opis 56V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Tok - napetost 1kA
Zmogljivost @ Pogostost 4200pF @ 1kHz