B72220P3301K101
EPCOSEPCOS
B72220P3301K101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72220P3301K101
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 470V 12KA DISC 20MM
Podatkovni listi: B72220P3301K101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72220P3301K101
Številka dela B72220P3301K101 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 470V 12KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105729 pcs Podatkovni list B72220P3301K101.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 470V Napetost Varistorja (Min) 423V
Napetost Varistorja (Max) 517V Serija SuperioR-MP, S20
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena 495-4295
B72220P3301K101V87
S20K300E3K1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 385V
Največji AC volt 300V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 305J
natančen opis 470V 12kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 12kA
Zmogljivost @ Pogostost 1050pF @ 1kHz