B72220S0170K551
EPCOSEPCOS
B72220S0170K551 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72220S0170K551
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Podatkovni listi: B72220S0170K551.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72220S0170K551
Številka dela B72220S0170K551 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138970 pcs Podatkovni list B72220S0170K551.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 27V Napetost Varistorja (Min) 24.3V
Napetost Varistorja (Max) 29.7V Serija StandarD
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
Druga imena B72220S 170K551
B72220S170K551
B72220S170K551-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 22V
Največji AC volt 17V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 14J
natančen opis 27V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 2kA
Zmogljivost @ Pogostost 15600pF @ 1kHz