B72220S0750K101
EPCOSEPCOS
B72220S0750K101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72220S0750K101
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: B72220S0750K101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72220S0750K101
Številka dela B72220S0750K101 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158797 pcs Podatkovni list B72220S0750K101.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 120V Napetost Varistorja (Min) 108V
Napetost Varistorja (Max) 132V Serija StandarD
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena 495-4382
B72220S 750K101
B72220S750K101
S20K75
S20K75-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 100V
Največji AC volt 75V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 40J
natančen opis 120V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 6.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 2900pF @ 1kHz