B72240L0151K100
EPCOSEPCOS
B72240L0151K100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72240L0151K100
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 240V 40KA CHASSIS
Podatkovni listi: B72240L0151K100.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72240L0151K100
Številka dela B72240L0151K100 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 240V 40KA CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9726 pcs Podatkovni list B72240L0151K100.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 240V Napetost Varistorja (Min) 216V
Napetost Varistorja (Max) 264V Serija HighE
Pakiranje Bulk Paket / primer Square 37.5mm, Formed Tabs
Druga imena 495-1456
B72240L 151K100
B72240L151K100
LS40K150QP
delovna temperatura -25°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 200V
Največji AC volt 150V Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Energija 360J
natančen opis 240V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Square 37.5mm, Formed Tabs Tok - napetost 40kA
Zmogljivost @ Pogostost 5200pF @ 1kHz