| Številka dela | B72260B0231K001 | Proizvajalec | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | VARISTOR 360V 70KA CHASSIS | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 2059 pcs | Podatkovni list | B72260B0231K001.pdf |
| Napetost Varistorja (Typ) | 360V | Napetost Varistorja (Min) | 324V |
| Napetost Varistorja (Max) | 396V | Serija | HighE |
| Pakiranje | Bulk | Paket / primer | Encased Disc |
| Druga imena | 495-76453 B60K230 B60K230-ND B72260B 231K 1 B72260B0231K001-ND B72260B231K1 |
delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Število vezij | 1 | Tip montaže | Chassis Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Največje DC voltaže | 300V |
| Največji AC volt | 230V | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 18 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energija | 730J |
| natančen opis | 360V 70kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc | Tok - napetost | 70kA |
| Zmogljivost @ Pogostost | 7900pF @ 1kHz |