| Številka dela | B72260B0751K001 | Proizvajalec | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | VARISTOR 1200V 70KA CHASSIS | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 1092 pcs | Podatkovni list | B72260B0751K001.pdf |
| Napetost Varistorja (Typ) | 1.2kV | Napetost Varistorja (Min) | 1.08kV |
| Napetost Varistorja (Max) | 1.32kV | Serija | HighE |
| Pakiranje | Bulk | Paket / primer | Encased Disc |
delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Število vezij | 1 | Tip montaže | Chassis Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Največje DC voltaže | 970V |
| Največji AC volt | 750V | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 18 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energija | 2000J |
| natančen opis | 1.2kV 70kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc | Tok - napetost | 70kA |
| Zmogljivost @ Pogostost | 2400pF @ 1kHz |