B72510T1250K62
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72510T1250K62
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 39V 80A 0805
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72510T1250K62
Številka dela B72510T1250K62 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 39V 80A 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 290805 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 39V Napetost Varistorja (Min) 35.1V
Napetost Varistorja (Max) 42.9V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 31V Največji AC volt 25V
Energija 0.30J natančen opis 39V 80A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Tok - napetost 80A Zmogljivost @ Pogostost 250pF @ 1kHz