B72520E0250K062
EPCOSEPCOS
B72520E0250K062 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72520E0250K062
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 39V 200A 1206
Podatkovni listi: B72520E0250K062.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72520E0250K062
Številka dela B72520E0250K062 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 39V 200A 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 227015 pcs Podatkovni list B72520E0250K062.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 39V Napetost Varistorja (Min) 35.1V
Napetost Varistorja (Max) 42.9V Serija Automotive, AEC-Q200
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 495-7459-6 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 31V Največji AC volt 25V
Energija 1.0J natančen opis 39V 200A Varistor Surface Mount 1206 (3216 Metric)
Tok - napetost 200A Zmogljivost @ Pogostost 550pF @ 1kHz